Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie róża zdjęcie
zdjęcie Intruz w natarciu Shodan na to:
jakby krzyczała "Spierd....aj!" :)
zdjęcie Intruz w natarciu Shodan na to:
czad !
zdjęcie róża Shodan na to:
scena OK ale technicznie słabo MZ, bo :1 szum 2 nad różą po prawej kadru dzi ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Obróbka cyfrowa / oprogramowanie  

Do "makrowców" -czy to Waszym zdaniem wklejka?

bezkonserwantow Data wysłania : dnia 06.05.2008
Czytany : 2278 razy
Treść :
www.photosight.ru

i inne z tego folio
Odpowiedzi na wątek:
Daniel Panasiuk Data wysłania : dnia 29.11.2008
Dobra ale skad wiemy że to ta sama biedronka?
achaj Data wysłania : dnia 08.05.2008
mogly być dwa lub więcej źródeł światła..
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 07.05.2008
ja tam sie na swiatlach nie znam ale cos tu z proporcjami nie tak, albo to mikro biedronki, albo gigant mlecz - dobra robotal;]
arczi Data wysłania : dnia 07.05.2008
Taka sytuacja jak najbardziej do zastania w przyrodzie... chociaż nie wiem czy w Polsce. Widziałem film przyrodniczy - gdzie było pokazane jak biedronki zbierają się gromadnie w określonym miejscu w lesie... i są ich tam miliony!!! Ludzie zbierają te małe stworki w wiaderka (!!!) i sprzedają jako naturalny środek mszyco-bójczy.

Tutaj jeden przykładowy zrzut ekranu z tego programu w TV: img168.imageshack.us ...a tutaj więcej zdjęć w spakowanym pliku zip: www.wrzucaj.com

...a co do samego zdjęcia... dla mnie też "wklejka" - dziwnie duża GO i światło też mało wiarygodne...

pzdr.
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 07.05.2008
to jedna i ta sama biedronka sfocona 3 razy ... zdjęcia albo na siebie nałożone fragmentami albo powklejana biedronka 2 krotnie z innych ujęć. Sklejka raczej dobra bo nie widać które były wklejane.
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 07.05.2008
Sądząc tylko po kątach padania światła na różne biedronki to jak dla mnie jest to niewątpliwie sklejka (ta z prawej na dole jest z innego zdjęcia), nie przyglądałem się w powiększeniu.
jovi Data wysłania : dnia 07.05.2008
w/g mnie tak...może nie byłoby to podejrzane..gdyby nie ta trzecia dolatująca biedronka;)..w sumie ona tutaj nawet nie pasuje, bez niej byłoby lepsze a tak sztucznie wygląda;)...po powiększeniu odnoszę wrażenie jakby wszystkie trzy były dodane..;)
bezkonserwantow Data wysłania : dnia 07.05.2008
nie mam nic do wklejek porządnie zrobionych, po prostu autor przy okazji innego zdjęcia o tej samej tematyce wielce się oburzył na zarzut że to wklejka, stąd moje pytanie. Bo jakoś nie wydało mi się prawdopodobne uchwycenie takiego momentu w tak doskonałej jakości.
sela Data wysłania : dnia 06.05.2008
raczej do grafików to pytanie, szczerze trzeba to dobrze powiększyć cyfrowo aby zobaczyć anomalii w artefaktach ... ale widać je więc mój werdykt tdo tego zdjęcia to wklejka :)
choć powiem że całkiem nieźle zrobiona ....