Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ... zdjęcie x zdjęcie
zdjęcie Montepulciano, Toskania Wołodyjowski na to:
stare (układ ulic, większość domów, wszystkie kościoły), nowe (samochody, ...
zdjęcie Shodan na to:
dałbym tytuł "Pan sytuacji" :) , bo sarna wygląda na onieśmieloną obecnośc ...
zdjęcie amigamedia na to:
Jeden pstryk,a nie kilka pstryków.Pamiętam,ze wtedy,była super pogoda i -20 s ...
Ostatnie komentarze
Komentarze w porządku chronologicznym

Strony : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
zdjęcie M.
amigamedia napisał(a) dnia 23.03.2018
A co ma za znaczenie,czy ta modelka,jest teściowa,żoną,czy babcią?
zdjęcie Chinoiseriie
Wołodyjowski napisał(a) dnia 23.03.2018
i ja też
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 23.03.2018
bardzo fajne foto, bo pozwala MZ każdemu, kto ogląda to foto dopisać pod nim własną (być może ) wymyśloną historię ...
Jaka jest moja wymyślona historia dla tego foto ?
ot taka :

Zaakcentowana czerń na zdjęciu pozwala domniemywać, że osoba na zdjęciu jest w żałobie. Osoba w żałobie jest KOBIETĄ, która zastanawia się nad swoim dalszym losem, ponieważ całkiem niedawno utraciła i pochowała kogoś kto zapewniał jej godziwy byt. Zasłonięte oczy wskazują na to, że wstydzi się tego związku bo zdała sobie sprawę, że była (nałożnicą,kochanką i żoną) faceta, który mógłby być jej ojcem. Na domiar złego, jego rodzina pozbawiła ją majątku i ona sama została bez grosza. Wstyd jej, że miała męża w wieku swojego ojca (stąd zasłonięte oczy), niemniej doskonale wie, że nadal jest atrakcyjna i z chęcią ofiaruje swoje ciało następnemu bogatemu staruszkowi ( stąd odsłonięte nogi i uda). :)
zdjęcie Chinoiseriie
Shodan napisał(a) dnia 23.03.2018
za amigamedia
zdjęcie M.
Shodan napisał(a) dnia 23.03.2018
moja ocena tego jest taka: zdecydowanie na NIE, ponieważ czas naświetlania był wyraźnie zbyt długi, bo ogólna zasada mówi, że czas naświetlania (aby zdjęcie było nieporuszone) musi być odwrotnością ogniskowej przeliczonej przez CROP aparatu i w tym wypadku uzyskanie nieporuszonego zdjęcia będzie możliwe przy czasie naświetlania 1/50 s a co za tym idzie skrócenie czasu naświetlania zredukuje ilość przepaleń o których pisze Amigamedia . Co do samego kadru to moim zdaniem zbyt ciasno w jego górze ale będąc konsekwentnym w swoich komentarzach pod Twoimi zdjęciami to ... jeśli to Teściowa to jest foto jest SUPER ;)
zdjęcie
amigamedia napisał(a) dnia 22.03.2018
Ładna buzia,ale modelka,chyba jest chora,na chudziznę.
zdjęcie M.
amigamedia napisał(a) dnia 22.03.2018
Panie Zbyszku,chyba za długi czas naświetlania,bo wyszło minimalnie nieostro,widać to po oku,gdzie brakło ostrości,a fajnie by było,gdyby oko patrzące na Pana,było w miarę wyrażne i ostre.Przepaliła biel na ręce,buzi i włosach.Trochę ciasnawo z góry.
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.03.2018
Sligo, jesteś tu od długiego czasu (dłużej niż ja ) i powiedz mi, co Ciebie skłoniło do pokazania tego zdjęcia w kontekście przytoczonego niżej opisu, który widzi każdy, kto dodaje tu zdjęcie ?

Zanim wyślesz ( starannie wybrane ) zdjęcie postaraj się spojrzeć na nie obiektywnie i ocenić, czy reprezentuje sobą jakiekolwiek wartości fotograficzne ( przede wszystkim temat !, ostrość, nie za duża kompresja itd ) Bardzo często zdjęcia, które dla autora mają charakter mocno emocjonalny, dla ludzi postronnych są po prostu bardzo kiepskie i bez jakiejkolwiek wartości. Jesteśmy tu po to, by rozwijać się i chwalić umiejętnościami i osiągnięciami fotograficznymi, dlatego np. zdjęć typowo z "albumu rodzinnego", legitymacyjnych, itd nie są tu mile widziane ze względu na ich charakter. Jeśli masz wątpliwości odnośnie tematu większości swoich zdjęć ( w stosunku do założeń tego forum ) to może powinieneś się zainteresować serwisami typu www.fotka.pl albo jakimś blogiem ?
zdjęcie
Sligo napisał(a) dnia 22.03.2018
to ocean.. ptasior brodzi wraz z kilkumetrowym odpływem. teren otwarty.. jak już kiedyś pisałem nie mam łódki by się w niej zamelinować.. :)
zdjęcie WCK TinyPlanet
Shodan napisał(a) dnia 22.03.2018
MEGA !
zdjęcie Marek W.
gbur polski napisał(a) dnia 22.03.2018
Czy to skan z negatywu?
Reszta za Amiga
zdjęcie Czerwone korale
gbur polski napisał(a) dnia 22.03.2018
Kawa ??? mój kardiolog stwierdził, że i owszem ale tylko zbożowa - ale bieganie to mi odradził bo nie lubi chodzić na pogrzeby swoich pacjentów. A jaka jest moja ulubiona pora wstawania to usłyszysz pod linkiem: https://www.youtube.com pozdrowienia
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 22.03.2018
Nie wiedziałem, że Golum miał siostrę ;)
zdjęcie Przyjaciółki
gbur polski napisał(a) dnia 22.03.2018
Wołodyjowski toś głupotę strzelił – PUDROWANIE ŁATWIEJSZE??? Jak moja ślubna dawno dawno temu poprosiła mnie bym jej nosek w tak zwanym międzyczasie nieco przypudrował (bo sobie pazurki suszyła) to na wspomnienie tego mojego dzieła z krzykiem się budzę. Nie wiem jak w  Adobe Photoshop Lightroom ale w PS CS 6 to kaszka z mleczkiem.
A teraz na poważnie (czasami to nawet ja bywam poważny – co nie znaczy, że mądry). Praca ta nosi znamiona komercyjnej (i to dobrej) i moim zdaniem była wydrukowana na jakimś matowym papierze a te jaskrawo jasne plamki były mało widoczne. Nie mniej jednak przed publikacją w wersji elektronicznej Madziaa powinna ją do tego przystosować. Jest to typowy tzw „wypadek przy pracy” ale mimo tego mankamentu portrecik jest bardzo zacny. Jeszcze jeden drobiazg (bo obiecałem Ci, że się przyczepię – trochę jest to na siłę, ale jednak jest) – głowy panien powinny stykać się dokładnie w połowie szerokości a jest minimalnie w prawo. To wydziwianie jest z czystej bezinteresownej zawiści :-)
zdjęcie Przyjaciółki
Wołodyjowski napisał(a) dnia 22.03.2018
dobre., choć te drobne błyski na nosach powinny nie ujawniać się (PS - trudniejszy lub puder - łatwiejszy, ale przed)
zdjęcie WCK TinyPlanet
Wołodyjowski napisał(a) dnia 22.03.2018
wygłodniała kultura zaraz mnie pożre ;)
zdjęcie
Wołodyjowski napisał(a) dnia 22.03.2018
ładna Anorektyczka
zdjęcie
Shodan napisał(a) dnia 21.03.2018
lux
zdjęcie Czerwone korale
Shodan napisał(a) dnia 21.03.2018
fajne ale głębia ostrości nieco wąska
zdjęcie 01:07
Shodan napisał(a) dnia 21.03.2018
świetne !
Na miniaturce wygląda jak kadr z księżyca NASA :)
Strony : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22