Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie róża zdjęcie zdjęcie ...
zdjęcie resztki świetności Wołodyjowski na to:
1/9 powierzchni oryginalnego kadru, F=150 mm (200 mm max), stąd "mała różnic ...
zdjęcie tomsza na to:
Shodan tu okna są tylko ramką zamykającą sufitowy wzorek on miał być najwa ...
zdjęcie ... tomsza na to:
za amigamedia, sama czarna ramka i jest piękne okienko
Ostatnie komentarze
Informacje o użytkowniku

slavicflavour

Portret użytkownika slavicflavour
Strona www : http://
Adres e-mail : Zaloguj się, żeby zobaczyć adres e-mail
Miasto : Goleniów
O sobie samym : Nie mam GG ani skype`a. Nie lubię rozmawiać przez telefon. Za to bardzo lubię pisać bzdury na FotoMoon`ie i jeszcze jednym portalu tego rodzaju ;-)

Ogólnie wolę bezpośredni kontakt z ludzmi niż wirtualny. Fotografią bawię się już około 3 lat. Bawię nie znaczy zajmuję... Jak zacznę się zajmować to zmienię opis ;-) Nie kierunkuje się w jedną stronę pstrykam, co mi w kadr wejdzie, czyli to co mnie interesuje. Najbardziej lubię jednak pejzaże z wiatrakami (łapać wiatr) i sporty (łapać ruch).

Fotografuję canonem eos 50D plus dwa szkiełka: 24-70 f2.8 i od dwóch dni CZJ 200mm f2.8 (piękne szkiełko, manualna ostrość przy tej GO sprawia, że podczas kadrów sportowych trzeba jednak trochę pomyśleć, a zdjęcie i tak nie wychodzi ;-)). dodatkowo wpadl mi w rece helios i sigma 10-20. do tego jeszcze czasami wyciągam canon AE-1 i soligor 35-70 f2.5 macro i elicor 135 f2.8. ale tylko czasami, bo filmy drogie, a w labie robią z nim i dziwne rzeczy...

pozdrawiam...

Keep It Real.
Strona odwiedzana przez innych: 2822 razy
Komunikatory: GG: 0, Skype: , Tlen:
Rejestracja: dnia 14.10.2009
Aktywność użytkownika: komentarzy: 6670, zdjęć: 382, postów: 219, wątków: 16, wypowiedzi na pogaduchach: 12
Wyświetl
Zdjęcia Komentarze Komentarze pod zdjęciami Wątki na forum Posty na forum Ulubieni autorzy Ulubione zdjęcia
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zdjęcie Cienie 01
dnia 12.03.2018
Definicję kompozycji można odczytać że zdjęć w gbura galerii. Ta galeria tryska artyzmem jak rozjuszony byk na korridzie.

Poranna dawka groteski.. Jakby gbur świadomie żartował to był moim mistrzem. Niestety on jest całkiem poważny w swoich przemysleniach.
zdjęcie O zachodzie
dnia 11.01.2018
bardzo "północna" uroda modelki skradła moje serce.
zdjęcie Głodomor
dnia 11.01.2018
:-D lubuje ja bardzo.. coś podobnego gdzieś kiedyś widziałem... ale no.. i tak oplułem kawą monitorek. smutny okres mam, takze dzięki wielkie panie "atari" ;-)
zdjęcie Lejdejski wieczór
dnia 04.01.2018
Kamien Pomorski polecam bardziej niz Amsterdam. Ostatnio tam się spowrotem ładnie zaczyna robić.
zdjęcie Spotkanie ze smokiem
dnia 25.12.2017
Dokładnie dlatego myślę, że na Marsie istnieją formy życia... Jeszcze mam inne myśli dalece posunięte ale to nie miejsce na "filozofowanie". Tak żyją... Każda forma życia w sumie z czasem (ciśnieniem, temperaturą i "bakteriami") zamienia się w kamień... Badamy przecież życie sprzed milionów lat, badając skamieliny. Jedyne czego nie potrafimy (jeszcze) to określić wieku "kamienia", jeśli w kamieniu nie ma związków jakie znamy jako organiczne to nie jesteśmy w stanie stwierdzić wieku kamienia. Można przypuszczać na podstawie innych detali. Tutaj powraca temat piramid w Egipcie i nie tylko. itd... itp... ;-)
zdjęcie Znicz
dnia 25.12.2017
Panie Wołodyjowski... już tam gdzies pisałem.. bardzo mi się podoba jak patrzysz.. Skromnie, bez "wytrysków" ale coś w tym zawsze jest.... coś moim zdaniem artystycznego.
zdjęcie Spotkanie ze smokiem
dnia 25.12.2017
tak mi się to skojarzyło z ostatnimi "filmikami" jakie oglądałem z Marsa.. znaczy bardziej chodzi mi o komentarze tych filmików... tam ciągle ktoś widzi jakieś formy życia na tej samej zasadzie ;-) Oczywiście nie twierdzę, że nie istnieją formy życia poza planetą ziemia, bo to by była raczej ignorancja z mojej strony.. więcej. obserwuję badania na Marsie, bo myslę, że tam właśnie życie było i nadal w jakiś prymitywnych formach jest tylko ta wyobraźnia ludzka ciągle widzi "życie" w każdym kształecie każdego kamienia ;-)

Wesołego Black Friday ;-)
zdjęcie Absurdalny las
dnia 12.12.2017
Próbowało się dzieścia lat temu szamanskich substancji typu psylocybina, meskalina i lsd. Teraz wystarczy soft do obróbki ;-)
zdjęcie Jedna wśród jedenastu - zwiewam
dnia 07.12.2017
Nie mogę oderwać oczu od tego malunku. Ma to coś artystycznego ten wycinek krajobrazu.
zdjęcie Burzowa Pani w okularach
dnia 12.03.2017
Mam odpowiedni dystans.. wystarczy spojrzeć kiedy ostatni raz byłem tutaj.. Wpadam pokazać komuś zdjecia (obiektywni.pl już nie ma - także wow.. brawo wy), a tu chryja.. wow!!... Ktoś niemal grozi samobójstwem w pierwszym wątku na forum wow!!!. Chyba dlatego trzymam dystans.

Rafał Żmuda... ma znaczenie. Ten co oglada niepubliczną będzie się upierał, ze niemiec to przyjaciel, ten co publiczną - do niedawna też, ze niemiec to przyjaciel... teraz si mówi, ze niemiec to nieprzyjaciel w publicznej to wychowani przez telewizję publiczną i niepubliczną do tej pory odbierają to jako jedyną słuszną nieprawdę.. weźcie wy lepiej książki poczytajcie..

porównałem do PR PIS`u, bo PIS tym samym PR mnie odpycha.

przegraliśmy batalię trwającą 1000lat ale jak się kreuje światopogląd na bazie "telekspressu" to potem się dziwić, ze ludzie zmieszani mówią "to ja już nie wiem o co chodzi".. Polacy mówią po niemiecku w języku polskim.. Szkoda tylko dziadków i pradziadków.. Jakby wiedzieli, ze ambicje ich "synów" skończą sie na byciu tanią siłą roboczą niemiec to pewnie nie marnowali by swojego życia.. może nie mielibyśmy wtedy drugiej Irlandii ale jakieś drugie Czechy miałyby szansę..

peace
zdjęcie Burzowa Pani w okularach
dnia 11.03.2017
i weźcie tego desperata zdejmijcie z forum, bo to straszne jest co tam jest napisane. brrr.. przeraziłem się..
zdjęcie Burzowa Pani w okularach
dnia 11.03.2017
no to pojawia się moderator i od razu pokazuje jaki jest niesprawiedliwy... normalnie wow!! jak dla przykładu to po równo.. banik. jeden i drugi... co za ostro? no jak? nie było moderatora tutaj tak długo pojawia się i od razu dwa bany.. no tak. za ostro. to po warnningu.. dzień dobry. holla holla chucie w kieszeń. powracam i teraz będzie jak należy. sprawiedliwie?

ciulowy PR.. podobny PR popełnia PIS hehehe.
zdjęcie
dnia 20.09.2016
Jest wiele zbrodni na świecie ale najgorsza to zabić miłość.
zdjęcie
dnia 12.09.2016
"co najwyżej trzeba dać wyższe iso" to akurat jest największy problem ;-) znaczy nie jest problem podkręcić iso ale problem jest potem te zdjęcia oglądać.. ;-)
zdjęcie PERUN... Jedyny słuszny z tych ''najjedyńszych''
dnia 12.09.2016
Spawanie łukiem elektrycznym ;-)
zdjęcie PERUN... Jedyny słuszny z tych ''najjedyńszych''
dnia 12.09.2016
Słuszna uwaga shodan. Sprawdziłem. F8 było. Im bliżej była burza tym jaśniej i zeiekszalem f. Ale pamiętaj, że to też zależy od tego gdzie jest ostrość ustawiona.
zdjęcie PERUN... Jedyny słuszny z tych ''najjedyńszych''
dnia 11.09.2016
22:31 ;-) f na maxa otwarte, iso 100 i z wyzwalacza na bulb około 30 sekund, zeby nie prześwietlić dołu. kadry bez błysku od Peruna są ciemne. naprawdę Perun świecił lampą po oczach. ostatnie walnięcie było w to drzewo na przeciwko. wpadłem do pokoju tak łupnęło. może pokaże zdjęcie jak nie zapomnę.
zdjęcie
dnia 11.09.2016
pomyśleć nie wystarczy.. znaczy wystarczy jak się choć troszkę jest obiektywnym.. jak nie to pomyślenie nic nie da. pewnie efekt pomyślenia będzie wręcz przeciwny od oczekiwanego ;-)
zdjęcie
dnia 05.09.2016
Ambitny program gburowi pozwala przerobić exiff na detale na zdjęciu.. ponoć działa na bociany..
zdjęcie Leśna panna
dnia 17.06.2016
piękne.. to jest o czym ostatnio pisałem. "portret zastany" ;-)
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21